Fiat Punto: Lampki sygnalizacyjne koloru zielonego

Fiat Punto –> Znajomośæ zestawu wskaźników –> Lampki sygnalizacyjne i komunikaty –> Lampki sygnalizacyjne koloru zielonegoLampka sygnalizacyjna Co oznacza
WŁĄCZENIE ELEKTRYCZNEGO WSPOMAGANIA KIEROWNICY "DUALDRIVE" (dla wersji/rynków, gdzie przewidziano) Napis CITY zaświeca się po włączeniu elektrycznego wspomagania kierownicy "Dualdrive" poprzez naciśnięcie przycisku umieszczonego na desce rozdzielczej. Po ponownym naciśnięciu przycisku napis CITY gaśnie. W niektórych wersjach o włączeniu/wyłączeniu elektrycznego wspomagania kierownicy świadczy widniejący/ niewidniejący na wyświetlaczu komunikat.
TEMPOMAT (dla wersji/rynków, gdzie przewidziano) Po przekręceniu kluczyka w położenie MAR lampka sygnalizacyjna zaświeca się, ale powinna zgasnąć po kilku sekundach. Ta lampka sygnalizacyjna zaświeca się po obróceniu pokrętłem tempomatu w pozycję ON. W niektórych wersjach na wyświetlaczu pojawia się specjalny komunikat.
PRZEDNIE ŚWIATŁA PRZECIWMGŁOWE

Lampka sygnalizacyjna zaświeca się po włączeniu przednich świateł przeciwmgłowych.

ŚWIATŁA POZYCYJNE I ŚWIATŁA MIJANIA/FOLLOW ME HOME

Światła pozycyjne i światła mijania: lampka sygnalizacyjna zaświeca się po włączeniu świateł pozycyjnych lub świateł mijania.

Follow me home: lampka sygnalizacyjna zaświeca się (jednocześnie w niektórych wersjach na wyświetlaczu pojawia się odpowiedni komunikat), w momencie korzystania z funkcji "Follow me home".

KIERUNKOWSKAZ LEWY

Lampka sygnalizacyjna zaświeci się, gdy dźwignia sterująca kierunkowskazami zostanie przesunięta w dół lub - razem ze strzałką prawego kierunkowskazu - gdy zostanie naciśnięty przycisk świateł awaryjnych.

KIERUNKOWSKAZ PRAWY

Lampka sygnalizacyjna zaświeci się, gdy dźwignia sterująca kierunkowskazami zostanie przesunięta w górę lub - razem ze strzałką lewego kierunkowskazu - gdy zostanie naciśnięty przycisk świateł awaryjnych

Lampki sygnalizacyjne koloru żółtego

Lampka sygnalizacyjna Co oznacza AWARIA SYSTEMU ABSPo przekręceniu kluczyka w położenie MAR lampka sygnalizacyjna zaświeca się ...

Lampki sygnalizacyjne koloru niebieskiego

Lampka sygnalizacyjna Co oznacza ŚWIATŁA DROGOWELampka sygnalizacyjna zaświeca się po włączeniu świateł drogow ...

Categorie