Kia Rio: Przeglądy i obsługa samochodu

Kia Rio –> Przeglądy i obsługa samochodu –> Przeglądy i obsługa samochodu

Przy wykonywaniu wszystkich czynności konserwacyjnych lub przeglądów musisz postępować z największą ostrożnością, aby uniknąć uszkodzenia Twojego pojazdu i odniesienia ewentualnych obrażeń.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przeglądu lub obsługi Twojego pojazdu zalecamy stanowczo zwrócić się do autoryzowanego sprzedawcy Kia o wykonanie tych czynności.

Uprawniony sprzedawca Kia zatrudnia techników przeszkolonych w zakładzie produkcyjnym i ma do dyspozycji oryginalne części Kia, pozwalające na prawidłową obsługę pojazdu. Zwróćcie się do autoryzowanego sprzedawcy Kia o fachową poradę i wysokojakościową usługę.

Nieprawidłowy, niekompletny lub niewystarczający serwis może spowodować problemy przy obsłudze Twojego pojazdu, co może doprowadzić do uszkodzenia pojazdu, nieszczęśliwego wypadku lub obrażeń.

Komora silnikowa

❈ W rzeczywistości pokrywa komory silnikowej pojazdu może różnić się od pokazanej na ilustracji. Zbiornik wyrównawczy pł ...

Zakres odpowiedzialności właściciela

UWAGA Przeglądy i obsługa samochodu, a także przechowywanie dokumentacji należą do obowiązków właściciela. Użytkownik powini ...

Categorie