Suzuki Swift: Składane siedzenie tylne

Suzuki Swift –> Inne urządzenia i osprzęt –> Składane siedzenie tylne

Składane siedzenie tylne


Siedzenia tylne tego pojazdu mogą być złożone do przodu, zapewniając dodatkowe miejsce na bagaż.

(Siedzenia składane pojedynczo)

Aby złożyć siedzenie tylne, należy zaczepić taśmy obu pasów bezpieczeństwa na wieszakach (jeśli występują), odciągnąć gałkę blokującą w górnej części każdego oparcia i złożyć oparcia do przodu.

Aby podnieść oparcie, należy je unieść i pchnąć do tyłu, aż do zablokowania, a następnie zdjąć taśmy pasów bezpieczeństwa z wieszaków.

Składane siedzenie tylne


(Siedzenie Jednoczęściowe)

Aby opuścić oparcie, należy zaczepić taśmy obu pasów bezpieczeństwa na wieszakach (jeśli występują), pociągnąć oba przyciski 1 i 2 równocześnie i złożyć oparcie. Aby podnieść oparcie należy je unieść i pchnąć do tyłu, aż do zablokowania, a następnie zdjąć taśmy pasów bezpieczeństwa z wieszaków.

Składane siedzenie tylne


OSTRZEZENIF.

Wieszaki pasów bezpieczeństwa (o lle występują) powinny być używane tylko do podtrzymywania taśm, gdy siedzenia są złożone. Jeśli taśmy nie zostaną odczepione z wieszaków podczas użytkowania pasów, pasy mogą nie zapewnić takiej ochrony do jakiej zostały skonstruowane.

 

OSTRZEZENIE Bagaże I Inne ładunki powinny być przechowywane, kiedy tylko możliwe, w bagażniku, z podniesionymi oparciami siedzeń.

Jeśli niezbędne jest przechowywanie ładunku w pomieszczeniu pasażerskim, ze złożonymi siedzeniami tylnymi, należy pamiętać o takim zabezpieczeniu ładunku, aby nie mógł on się przemieścić, stwarzając zagrożenie dla pasażerów. Nigdy nie układaj bagażu wyżej niż oparcie foteli.

 

ZALECENIE Podczas przemieszczania oparć, pamiętaj o zaczepieniu taśm pasów bezpieczeństwa o wieszaki (jeśli występują), tak aby nie zostały zahaczone przez oparcie, zawias lub zaczep oparcia. Pomaga to w uniknięciu uszkodzenia pasów.

 

OSTRZEZENIE Przywracając oparcie siedzenia tylnego do normalnego położenia, upewnij się że nic nie przeszkadza przemieszczeniu oparcia, że zostanie ono pewnie zablokowane.

Pokrywka wlewu paliwa

Pokrywka wlewu paliwa umieszczona jest z tyłu pojazdu po lewej jego stronie. Występują dwa typy pokrywek. Jeden z nich otwiera się przez obrót klu ...

Osłona przeciwsłoneczna

Osłony przeciwsłoneczne mogą być opuszczone, dla uniknięcia blasku od strony szyby przedniej, lub odczepione i obrócone, osłaniając ...

Categorie