Suzuki Swift: Pokrywka wlewu paliwa

Suzuki Swift –> Inne urządzenia i osprzęt –> Pokrywka wlewu paliwa

Pokrywka wlewu paliwa


Pokrywka wlewu paliwa umieszczona jest z tyłu pojazdu po lewej jego stronie. Występują dwa typy pokrywek. Jeden z nich otwiera się przez obrót kluczykiem w kierunku zegara i zamyka przez obrót w przeciwnym kierunku. Drugi typ otwiera się pociągnięciem dźwigni, umieszczonej obok fotela kierowcy od strony drzwi i zamyka przez dociśnięcie.

OSTRZEZENIE Korek wlewu paliwa naleiy otwierać powoli.

Paliwo moie być pod ciśnieniem I wyprysnąć, stwarzając zagrożenie dla zdrowia.

Pokrywka wlewu paliwa


OSTRZEZENIE Benzyna Jest niezwykle łatwopalna. Nie pal podczas uzupełniania paliwa I upewnij się, i e w okolicy nie ma otwartego płomienia ani Iskier.

Typ 1

Pokrywka wlewu paliwa


Korek wlewu paliwa zdejmuje się przez obrót w kierunku przeciwnym do zegara.

Typ 2

Pokrywka wlewu paliwa


Korek wlewu paliwa ma urządzenie zapadkowe tzw. "grzechotkę".

ZALECENIE W razie potrzeby wymiany korka wlewu paliwa, naleiy używać tylko korka przeznaczonego dla tego modelu. Użycie niewłaściwego korka może spowodować poważną usterkę układu paliwowego lub kontroli czystości spalin. Właściwy korek zastępczy można otrzymać w stac|l obsługi.

Dźwignia zmiany biegów

Pojazd ten jest wyposażony w mechaniczną albo automatyczną skrzynię biegów. Na rysunkach pokazano dźwignię zmiany biegów w ka& ...

Składane siedzenie tylne

Siedzenia tylne tego pojazdu mogą być złożone do przodu, zapewniając dodatkowe miejsce na bagaż. (Siedzenia składane pojedynczo) Aby z ...

Categorie