Peugeot 207: Montaż relingów dachowych (SW)

Peugeot 207 –> Informacje praktyczne –> Montaż relingów dachowych –> Montaż relingów dachowych (SW)

Aby zainstalować wzdłużne relingi dachowe należy skontaktować się z ASO SIECI PEUGEOT lub z warsztatem specjalistycznym.

Przy montażu pałąków dachowych należy przestrzegać przewidzianych do tego punktów mocowania oznakowanych na dwóch drążkach relingów wzdłużnych.

Należy używać jedynie sprzętu zatwierdzonego przez PEUGEOT i przestrzegać zaleceń producenta dotyczących montażu.

Aby załadować dach samochodu należy wyposażyć samochód we wzdłużne relingi dachowe i zamontować powyżej pałąki poprzeczne.

Relingów wzdłużnych nie można zdemontować.

Mocowanie pasków na końcach wzdłużnych relingów dachowych jest zabronione.

Montaż relingów dachowych


Maksymalne dopuszczalne obciążenie bagażnika dachowego dla ładunku, którego wysokość nie przekracza 40 cm (z wyjątkiem bagażnika na rowery) : 75 kg.

Jeżeli wysokość ładunku przekracza 40 cm należy dostosować prędkość pojazdu do profi lu drogi, tak by nie uszkodzić relingów i mocowań dachowych.

W przypadku transportu przedmiotów dłuższych od samochodu należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Montaż relingów dachowych (HATCHBACK)

Przy montażu stelaża relingów dachowych należy używać przewidzianych do tego czterech punktów szybkiego mocowania:  podnieś&# ...

Akcesoria

W sieci PEUGEOTA dostępny jest szeroki wybór akcesoriów i oryginalnych części zamiennych. Wszystkie te akcesoria i części zostały ...

Categorie