Peugeot 207: Akcesoria

W sieci PEUGEOTA dostępny jest szeroki wybór akcesoriów i oryginalnych części zamiennych.

Wszystkie te akcesoria i części zostały przebadane i zatwierdzone, zarówno pod względem niezawodności jak i bezpieczeństwa.

Wszystkie akcesoria i części są dostosowane do Państwa samochodu i wszystkie posiadają numery katalogowe oraz gwarancję PEUGEOTA.

Zestawy do przebudowy

Mogą Państwo zaopatrzyć się w zestawy do przebudowy "Entreprise" w celu zamiany samochodu ciężarowego na osobowy i odwrotnie.

"Komfort": owiewki drzwi, żaluzje boczne oraz żaluzje tylne, stały wieszak na zagłówku, środkowy podłokietnik przedni, schowek pod tylną półką, pomoc przy parkowaniu przodem i tyłem...

"Udogodnienia transportowe": pojemnik do bagażnika, siatka przytrzymująca, zapalniczka, pałąki dachowe, bagażnik rowerowy na hak, bagażnik rowerowy na pałąki dachowe, bagażnik na narty, bagażnik dachowy...

Haki holownicze muszą być bezwzględnie montowane w PEUGEOT lub w warsztat specjalistyczny.

"Styl": aluminiowa gałka dźwigni zmiany biegów, spoiler, osłony przeciwbłotne, felgi aluminiowe, kołpaki, chromowane skorupy zewnętrznych lusterek wstecznych, zestaw do karoserii.

"Bezpieczeństwo": alarm antywłamaniowy, znakowanie szyb, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe kół, podwyższenia i foteliki dziecięce, alkomat, apteczka, trójkąt ostrzegawczy, kamizelka odblaskowa, system wykrywania skradzionego samochodu, zestaw naprawczy do tymczasowej naprawy opony, łańcuchy śniegowe, pokrowce antypoślizgowe, refl ektory przeciwmgielne...

"Zabezpieczenia": dywanik * , pokrowce na fotele kompatybilne z bocznymi poduszkami powietrznymi, progi drzwi z aluminium lub PCW...

* Aby nie blokować pedałów:

"Multimedia": radioodtwarzacze, nawigacje satelitarne, zestawy głośnomówiące, zmieniarka CD, głośniki, odtwarzacze DVD, zestaw do podłączania odtwarzacza MP3 lub CD, USB Box...

Montaż nadajników radiowych Przed zainstalowaniem nadajników radiowych jako wyposażenia dodatkowego, z zewnętrzną anteną na nadwoziu, mogą Państwo zapytać w sieci PEUGEOTA, która przekaże Państwu informacje o parametrach nadajników (pasmo częstotliwości, maksymalna moc wyjściowa, położenie anteny, specjalne warunki montażu), które mogą być zamontowane, zgodnie z Dyrektywą o Zgodności Elektromagnetycznej Pojazdów Samochodowych (2004/104/WE).

W ASO SIECI PEUGEOT można również nabyć produkty do czyszczenia i konserwacji pojazdu (wewnątrz i na zewnątrz), produkty uzupełniające (płyn do spryskiwacza szyb...) oraz zamienne (wkłady do zestawu do tymczasowej naprawy koła...).

W zależności od obowiązujących przepisów w danym kraju, kamizelki odblaskowe, trójkąty ostrzegawcze, żarówki i bezpieczniki zapasowe mogą stanowić obligatoryjne wyposażenie pojazdu.

 

Montaż wyposażenia lub akcesoriów elektrycznych niezgodnych z wymogami PEUGEOTA może spowodować usterkę elektroniki samochodu oraz zwiększenie zużycia paliwa.

Prosimy wziąć pod uwagę to ostrzeżenie i zalecamy zwrócić się do przedstawiciela PEUGEOTA, który przedstawi gamę wyposażenia i akcesoriów zgodnych z wymogami.

Montaż relingów dachowych (SW)

Aby zainstalować wzdłużne relingi dachowe należy skontaktować się z ASO SIECI PEUGEOT lub z warsztatem specjalistycznym. Przy montażu pa ...

Dane techniczne

...

Categorie