Peugeot 207: Instalacja fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą pasa bezpieczeństwa (Hatchback)

Peugeot 207 –> Bezpieczeństwo dzieci –> Foteliki dziecięce –> Instalacja fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą pasa bezpieczeństwa (Hatchback)

Zgodnie z ustawodawstwem europejskim poniższa tabela przedstawia możliwości instalacji fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą pasa bezpieczeństwa, homologowanych jako uniwersalne (a) w zależności o wagi dziecka i miejsca w samochodzie.

Instalacja fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą pasa bezpieczeństwa


(a) Fotelik dziecięcy uniwersalny: fotelik dziecięcy, który może być zainstalowany we wszystkich samochodach wyposażonych w pasy bezpieczeństwa.

(b) Grupa 0 : od urodzenia do 10 kg. Gondole oraz łóżeczka samochodowe nie mogą być instalowane na przednim fotelu pasażera.

(c) Zapoznać się z obowiązującymi przepisami w danym kraju przed montażem fotelika dziecięcego na tym siedzeniu.

U : siedzenie dostosowane do instalacji fotelika dziecięcego zapinanego za pomocą pasa bezpieczeństwa i homologowanego jako uniwersalny "tyłem do kierunku jazdy" i/lub "przodem do kierunku jazdy".

X : siedzenie nie dostosowane do instalacji fotelika w danej grupie wagowej.

Foteliki dziecięce zalecane przez peugeota

PEUGEOT proponuje pełną gamę atestowanych fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa : ...

Instalacja fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą pasa bezpieczeństwa (SW)

Zgodnie z ustawodawstwem europejskim poniższa tabela przedstawia możliwości instalacji fotelików dziecięcych mocowanych za pomocą pasa bezpiecze& ...

Categorie