Ford Fiesta: Lampki oświetlenia wnętrza

Ford Fiesta –> Oświetlenie –> Lampki oświetlenia wnętrza

Lampka oświetlenia wnętrza

Lampka oświetlenia wnętrza


  1. Wyłączone
  2. Włącznik drzwiowy
  3. Włączone

Gdy włącznik jest w położeniu B, lampka oświetlenia wnętrza zapala się po odryglowaniu lub otworzeniu drzwi lub pokrywy bagażnika. Jeśli pozostawisz otwarte drzwi przy wyłączonym zapłonie, lampki oświetlenia wnętrza wyłączą się automatycznie po upływie pewnego czasu, aby nie dopuścić do rozładowania akumulatora. Aby ją ponownie włączyć, włącz na chwilę zapłon.

Lampka oświetlenia wnętrza włącza się także po wyłączeniu zapłonu. Wyłącza się automatycznie po chwili lub po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika.

Jeśli ustawisz przełącznik w położeniu C przy wyłączonym zapłonie, zapali się lampka oświetlenia wnętrza. Wyłączy się automatycznie po chwili, aby nie dopuścić do rozładowania akumulatora. Aby ją ponownie włączyć, włącz na chwilę zapłon.

Światła do czytania

Jeśli zapłon zostanie wyłączony,
lampki do czytania wyłączą się automatycznie po jakimś czasie, aby nie dopuścić do rozładowania akumulatora. Aby je ponownie włączyć, włącz na chwilę zapłon.

Światła awaryjne

Wskazówka: Zależnie od przepisów obowiązujących w kraju, na którego rynek był pierwotnie przeznaczony Twój pojazd, świat ...

Wymontowywanie reflektora

1. Otworzyć pokrywę silnika. Patrz Otwieranie i zamykanie pokrywy komory silnika (strona 136). 2. Wykręć śruby. 3. Odłącz zł ...

Categorie