Fiat Punto: Przywracanie pozycji siedzenia tylnego

Fiat Punto –> Poznawanie samochodu –> Siedzenia –> Siedzenia tylne –> Przywracanie pozycji siedzenia tylnego

Przywracanie pozycji siedzenia tylnego


Podnieść oparcia, pchając je do tyłu aż do usłyszenia dźwięku zablokowania mechanizmów mocujących i ustawić zatrzaski pasów bezpieczeństwa zwrócone ku góze, a następnie ułożyć poduszkę w położeniu normalnego użycia. Na koniec sprawdzić, czy zniknął "czerwony pasek" obok dźwigni składania oparcia, aby upewnić się o prawidłowym umocowaniu oparć.

UWAGA

10) Wszelkie regulacje można wykonywać wyłącznie na postoju.

11) Po zwolnieniu dźwigni regulacyjnej należy sprawdzić zawsze, czy siedzenie zablokowało się w prowadnicach, próbując przesunąć je do przodu i do tyłu. Brak zablokowania może spowodować niespodziewanie przesunięcie się siedzenia i utratę kontroli nad samochodem.

12) W celu zapewnienia maksymalnej ochrony należy ustawić oparcie siedzenia we właściwym położeniu, oprzeć dobrze plecy o oparcie i zapiąć pas tak, aby przylegał do klatki piersiowej i do miednicy.

13) Poszycia siedzeń z tkaniny zaprojektowano tak, aby były bardzo trwałe przy normalnych warunkach użytkowania samochodu. Niemniej należy absolutnie unikać długotrwałego i/lub nagłego pocierania ubraniem posiadającym sprzączki metalowe, guziki ozdobne, mocowania na rzepy i/lub tym podobne, które w sposób miejscowy i jednostajny mogłoby spowodować przetarcie włókna i w konsekwencji uszkodzenie poszycia.

Powiększanie częściowe (1/3 lub 2/3) / całkowite bagażnika

wyjąć półkę tylną, obniżyć całkowicie zagłówki siedzenia tylnego, przesunąć na bok pasy bezpieczeńs ...

Zagłówki

PRZEDNIE Regulacja do góry: podnieść zagłówek do momentu usłyszenia charakterystycznego dźwięku zatrzaśnięcia. Regulacj ...

Categorie