Citroen DS3: Nawigacja

PYTANIE

ODPOWIEDŹ

ROZWIĄZANIE

Obliczenie trasy się nie udaje. Kryteria nawigacji mogą być niezgodne z aktualną lokalizacją (wyłączenie płatnych autostrad na płatnej autostradzie). Sprawdzić kryteria nawigacji w menu "Nawigacja".
POI się nie pojawiają. POI nie zostały wybrane. Wybrać POI z listy POI.
Alarm dźwiękowy ostrzegający o "Strefach niebezpiecznych" nie działa Alarm dźwiękowy nie jest włączony. Włączyć alarm dźwiękowy w menu "Nawigacja".
System nie proponuje objazdu zdarzenia na trasie. Kryteria nawigacji nie uwzględniają informacji TMC. Wybrać funkcję "Serwis info" z listy kryteriów nawigacji.
Otrzymuję informację o "Strefach niebezpiecznych", która nie znajduje się na przemierzanej przeze mnie drodze. Poza prowadzeniem system informuje o wszystkich "Strefach niebezpiecznych " znajdujących się w pewnym zasięgu przed samochodem. Możliwe, że wykrywa "Strefy niebezpieczne" znajdujące się na pobliskich lub równoległych drogach. Powiększyć mapę, aby zobaczyć dokładne położenie "Stref niebezpiecznych". Wybrać "Na trasie", aby nie otrzymywać ostrzeżeń poza prowadzeniem albo skrócić czas informowania.
Niektóre korki na trasie nie są wyświetlane na bieżąco. Po uruchomieniu system potrzebuje kilku minut, aby odczytać informacje drogowe. Poczekać na pełne odczytanie informacji drogowych (na mapie wyświetlą się symbole informacji drogowych).
Filtry są zbyt ostre Zmodyfikować ustawienia.
W niektórych krajach informacje drogowe obejmują jedynie główne trasy (autostrady...). Jest to normalne zjawisko. System otrzymuje jedynie dostępne informacje drogowe.
Nie wyświetla się wysokość Po włączeniu silnika system GPS potrzebuje do 3 minut, aby prawidłowo połączyć się z ponad 4 satelitami. Poczekać na całkowite uruchomienie systemu, aby zasięg GPS obejmował co najmniej 4 satelity.
Zależnie od ukształtowania terenu (tunel ...) lub pogody warunki odbioru sygnału GPS mogą się zmieniać. Jest to normalne zjawisko. System jest uzależniony od warunków odbioru sygnału GPS.

Najczęściej zadawane pytania

Poniższa tabela zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Państwa radioodtwarzacza. ...

Radio

PYTANIE ODPOWIEDŹ ROZWIĄZANIE Jakość odbioru słuchanej stacji radiowej pogarsza się lub zapamiętane stacj ...

Categorie