Suzuki Swift: Urządzenie przypominające o włączeniu świateł (w niektórych modelach)

Suzuki Swift –> Urządzenia na kolumnie kierownicy –> Włącznik świateł/kierunkowskazów –> Urządzenie przypominające o włączeniu świateł (w niektórych modelach)

Sygnał dźwiękowy przypomina o wyłączeniu świateł, jeśli pozostaną one włączone w chwili przełączania stacyjki w położenie OFF, LOCK lub ACC.

Uruchamianie kierunkowskazów

Uruchamianie kierunkowskazów


Przy włączniku zapłonu w położeniu "ON", przesunięcie dźwigni w górę i w dół włączy odpowiednio prawy i lewy kierunkowskaz.

Normalna sygnalizacja skrętu

Aby powiadomić o skręcie w prawo, należy przesunąć dźwignię całkowicie w górę, podobnie skręt w lewo sygnalizuje się opuszczając całkowicie dźwignię. Po zakończeniu manewru sygnał wyłączy się samoczynnie a dźwignia powróci do normalnego położenia.

Sygnalizacja zmiany pasa

W pewnych przypadkach np. przy zmianie pasa, koło kierownicze nie jest obracane w dostatecznym stopniu, aby spowodować wyłączenie kierunkowskazu. Dla wygody, można włączyć kierunkowskaz przesuwając dźwignię częściowo i przytrzymując ją. Po puszczeniu, powróci ona do normalnego położenia.

Uruchamianie świateł

Światła przełącza się przez Wót gałki na końcu dźwigni. Są trzy położenia: w położeniu "OFF" wył ...

Włącznik świateł awaryjnych

Dla włączenia świateł awaryjnych należy wcisnąć przycisk wyłącznika świateł awaryjnych. Wszystkie cztery kierunkowska ...

Categorie