Kia Rio: Kamera pokazująca obraz z tyłu

Kia Rio –> Systemy bezpieczeństwa samochodu –> Kamera pokazująca obraz z tyłu

Kamera pokazująca obraz z tyłu


Kamera pokazująca obraz z tyłu będzie włączana wtedy, gdy świeci się lampa wstecznego biegu, wyłącznik zapłonu znajduje się w pozycji ON, a dźwignia zmiany biegów w pozycji R (Wsteczny bieg).

System ten jest systemem uzupełniającym, który pokazuje obraz za samochodem przez wyświetlacz nawigacji, kiedy pojazd jedzie do tyłu.

OSTRZEŻENIE
  •  System ten jest jedynie systemem uzupełniającym. W zakresie odpowiedzialności kierowcy leży zawsze sprawdzanie obszaru za samochodem, przez lusterka wsteczne wewnętrzne/ zewnętrzne, przed cofaniem i w trakcie cofania, ponieważ istnieje martwa strefa, której kamera nie może widzieć.
  •  Obiektyw kamery Należy zawsze utrzymywać w czystości. Jeśli obiektyw będzie pokryty obcymi materiałami, kamera może nie pracować normalnie.

Autodiagnostyka

Gdy dźwignia zmiany biegów jest ustawiana w położeniu R (wstecznego biegu) i będą miały miejsce dwa zdarzenia lub więcej opisane poni&# ...

Światła awaryjne

Światła awaryjne powinny być wykorzystywane za każdym razem, gdy kierowca stwierdzi konieczność zatrzymania samochodu w niebezpiecznym miejscu ...

Categorie