Kia Rio: Gniazdko zasilania nawigacji przenośnej (jeśli jest w wyposażeniu)

Kia Rio –> Systemy bezpieczeństwa samochodu –> Elementy wyposażenia wnętrza –> Gniazdko zasilania nawigacji przenośnej (jeśli jest w wyposażeniu)

Gniazdko zasilania nawigacji przenośnej


Jeśli korzysta się z nawigacji przenośnej,

  1.  Należy podłączyć kabel z gniazdka zasilania do systemu nawigacji.
  2.  Zamocować pewnie system nawigacji na przedniej szybie panoramicznej.
  3. Podłączyć kabel zasilania do gniazdka przenośnego systemu nawigacji na tablicy rozdzielczej.

Jeżeli zachodzi potrzeba, aby uzyskać kabel zasilania do przenośnego systemu nawigacji, należy skontaktować się z autoryzowanym sprzedawcą Kia. I zapytać autoryzowanego sprzedawcę Kia, czy takie gniazdko zasilania przenośnego systemu nawigacji może być wykorzystane do systemu nawigacji.

OSTROŻNIE
  •  Korzystać z gniazdka zasilania tylko podczas pracy silnika i wyjmować wtyczkę sprzętu zaraz po użyciu wyposażenia dodatkowego. Korzystanie z gniazdka zasilania wyposażenia przez dłuższy czas przy wyłączonym silniku, mogłoby spowodować rozładowanie akumulatora.
  •  Podczas korzystania z gniazdka zasilania, wyregulować klimatyzację lub ogrzewanie do najniższego poziomu działania.
  •  Gdy gniazdko nie jest używane, zamknąć jego pokrywę.
  •  Gdy niektóre urządzenia elektryczne są podłączone do gniazdka zasilającego pojazdu, mogą powodować zakłócenia elektryczne. Urządzenia te mogą powodować nadmierne zakłócenia radiowe oraz wadliwe działanie innych elektronicznych systemów lub urządzeń wykorzystywanych w Państwa pojeździe.

 

OSTRZEŻENIE Nie wkładaj palców lub obcych przedmiotów (szpilek, itd.) w gniazdko zasilania i nie dotykaj mokrymi rękami. Możesz ulec porażeniu prądem elektrycznym.

UWAGA Jeżeli użytkownik często podłącza i odłącza kabel do gniazdka zasilania przenośnego systemu nawigacji, może to spowodować nieprawidłowe działanie lub uszkodzenie gniazdka zasilania przenośnego systemu nawigacji.

Gniazdko zasilania

Gniazdko zasilania jest przeznaczone do zapewnienia zasilania przenośnych telefonów lub innych urządzeń zaprojektowanych do działania z systemami ...

Punkty mocowania maty podłogowej (jeśli jest w wyposażeniu)

Kiedy wykorzystuje się matę na dywaniku podłogowym, należy sprawdzić, czy jest ona zamocowana do punktów mocowania w samochodzie. Umoż ...

Categorie