Kia Rio: Dźwignia awaryjnego otwierania bagażnika (tylko dla typu B)

Kia Rio –> Systemy bezpieczeństwa samochodu –> Tylna pokrywa –> Dźwignia awaryjnego otwierania bagażnika (tylko dla typu B)

Dźwignia awaryjnego otwierania bagażnika


Pojazd wyposażony jest w dźwignię awaryjnego otwierania bagażnika, znajdującą się wewnątrz bagażnika u dołu klapy bagażnika. Kiedy ktoś zostanie przypadkowo zablokowany w bagażniku, klapa tylna może zostać otwarta w następujący sposób:

  1.  Zdjąć pokrywę.
  2.  Popchnąć dźwignię awaryjnego otwierania bagażnika w prawo.
  3.  Popchnąć w górę pokrywę bagażnika.
OSTRZEŻENIE
  •  Na wszelki wypadek należy mieć pełną świadomość z umiejscowienia dźwigni awaryjnego zwalniania tylnej pokrywy w pojeździe oraz sposobu jej otwierania, w przypadku nieumyślnego uwięzienia wewnątrz przedziału bagażowego.
  •  Nikomu nie powinno zezwalać się na zajmowanie w jakimkolwiek czasie miejsca w przedziale bagażowym. Przedział bagażowy jest wyjątkowo niebezpiecznym miejscem w przypadku katastrofy.
  •  Dźwigni zwalniającej używać tylko w sytuacji awaryjnej.

    Używać z zachowaniem ostrożności, gdy pojazd znajduje się w ruchu.

Zamykanie tylnej pokrywy

W celu zamknięcia tylnej pokrywy, opuścić ją i popchnąć stanowczo do dołu. Upewnić się, że pokrywa została dobrze zatr ...

Okna

Przełącznik elektrycznego podnośnika szyby po stronie kierowcy  Przełącznik elektrycznego podnośnika szyby w przednich drzwiach po s ...

Categorie