Chevrolet Aveo: Informacje ogólne

Chevrolet Aveo –> System audio-nawigacyjny –> Wprowadzenie –> Informacje ogólne

System audio-nawigacyjny, oparty na najnowocześniejszych technologiach, udostępnia funkcje rozrywkowe i informacyjne w samochodzie.

Za pomocą przycisków PRESELEKCJI [1~6] można zapisać do 36 stacji radiowych FM, AM i DAB (Digital Audio Broadcasting - cyfrowy system radiowy) łącznie w sześciu zestawach, co ułatwia korzystanie z radia. System DAB jest dostępny tylko w modelu typu 1/2-A.

Wbudowany odtwarzacz płyt CD pozwala odtwarzać płyty audio CD oraz płyty z plikami MP3 (WMA), a odtwarzacz USB umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych z podłączonej pamięci USB lub urządzenia iPod.

Funkcja podłączenia telefonu za pośrednictwem Bluetooth pozwala prowadzić rozmowy przez bezprzewodowy zestaw głośnomówiący oraz korzystać z odtwarzacza muzycznego w telefonie. Funkcja podłączania telefonu za pośrednictwem Bluetooth jest dostępna tylko w modelu typu 1/2-A.

Zewnętrzne wejście dźwięku umożliwia podłączenie przenośnego odtwarzacza muzycznego, by cieszyć się wysoką jakością dźwięku oferowaną przez system audionawigacyjny.

Cyfrowy procesor dźwięku zawiera kilka zaprogramowanych ustawień korektora, które zapewniają optymalizację sygnału audio.

Starannie zaprojektowane elementy sterowania, inteligentny wyświetlacz i wielofunkcyjne pokrętło sterujące umożliwiają łatwą obsługę i regulację systemu.

Ekran wyświetlacza

Ekran wyświetlacza


Ekran wyświetlacza


Ekran wyświetlacza może się różnić od przedstawionego w instrukcji, ponieważ jego wygląd zależy od ustawień urządzenia i wyposażenia pojazdu.

Zabezpieczenie przed kradzieżą

System audio-nawigacyjny ma wbudowane elektroniczne zabezpieczenie mające zapobiec kradzieży.

System audio-nawigacyjny działa wyłącznie w pojeździe, w którym został zamontowany fabrycznie i nie może zostać użyty po kradzieży.

Wprowadzenie

...

Przegląd elementów sterujących

Typ 1 Typ 1-A: Radio/DAB + CD/MP3 + AUX + USB/iPod + Bluetooth Typ 1-B: Radio + CD/MP3 + AUX  Wyświetlacz Wyświetlacz funkcji odtwarzania/ odbioru ora ...

Categorie